KATE agency s.r.o.

Symbol nákupního vozíku   nákupní košík je prázdný

obchodní podmínky | reklamační řád | zaregistrovat se | přihlásit se

On-line katalogy
Kategorie reklamních předmětů
Branding reklamních předmětů
Tištěná reklama

Sítotisk

Podle tvaru potiskovaného předmětu rozdělujeme sítotisk na plošný a rotační, které vyžadují rozdílné stroje.

Ceny sítotisku najdete v sekci ceníky. U plošného sítotisku jsou rozděleny ještě podle materiálu na potisk textilu, potisk papíru (dotisk na kalendáře, potisk kaledářovch lašů, papírových tašek a krabic) a potisk ostatních předmětů.

Sítotisk plošný

Karuselový stroj pro plošný sítotisk

Sítotisk je kvalitní způsob brandingu motivu či loga na textilním podkladě. Sítotisk je vhodný k potisku větších reklamních předmětů, jako jsou např. deštníky, čepice, tašky, kalendáře apod. Vhodné materiály pro potisk touto technologií: bavlna, nylon, polyester, papír, sklo, kov, plasty. Používá se především pro potisk triček.

Barva se přenáší na předmět stěrkou přes sítotiskovou šablonu. Pro potisk touto technologií využíváme jak ruční sítotiskové, tak i poloautomatické stroje, které významně zvyšují kvalitu a produkci tisku. Maximální velikost potisku je 300 × 300 mm a počet barev 6.

Ukázka reklamních předmětů potisklých sítotiskem Ukázka reklamních předmětů potisklých sítotiskem

Sítotisk rotační

Stroj pro rotační sítotisk

Rotačního sítotisku užíváme pro potisk válcových předmětů. Motiv je přenášen na potiskovaný předmět, stejně jako u plošného sítotisku, pomocí sítotiskové šablony a tiskové stěrky. Technologie je vhodná pro potisk kulatých předmětů, jako jsou např. hrnky, sklenice, popelníky. Vhodné materiály pro potisk touto technologií: keramika, sklo, porcelán, kov, plasty. Výhodou této technologie je možnost i vícebarevného potisku téměř po celém obvodu předmětů, za předpokladu, že předmět disponuje aretačním bodem pro opakované založení do stroje.

Ukázka hrnků potiských rotačním sítotiskem