KATE agency s.r.o.

Symbol nákupního vozíku   nákupní košík je prázdný

obchodní podmínky | reklamační řád | zaregistrovat se | přihlásit se

On-line katalogy
Kategorie reklamních předmětů
Branding reklamních předmětů
Tištěná reklama

Tamponový tisk

Dvouhlavý stroj pro tampónový tisk

Jedná se o tiskařskou nepřímou hlubokotiskovou technologii vhodnou pro potisk menších reklamních předmětů, jako jsou např. tužky, zapalovače, klíčenky, nože, otvíráky, svítilny, USB disky, krabičky apod. Vhodné materiály pro potisk touto technologií: plasty, dřevo i lakované, papír, kůže, koženka, kov, sklo, keramika.

Při tamponovém tisku se barva v první fázi nanese na tiskovou desku (tzv. klišé), která se musí dopředu vyrobit fotocestou. V klišé jsou prohlubně ve tvaru tiskového vzoru, ve kterých ulpí barva. Následně se na formu přitiskne silikonový tampon, na který se barva přenese. V konečné fázi se tampon přitiskne na označovaný předmět a barva se na něj otiskne. Tiskneme maximálně 5 barev a velikost potisku je cca. 60 mm. Díky přizpůsobivosti silikonového tamponu je možné tisknou na všehny možné tvary.

Výhodou tamponového potisku je možnost tisknout i drobné detaily, možnost tisknout na zakřeviné povrchy a vícebarevný tisk v podstatě libovolných barvách. Přitom se dá dosáhnout příznivé ceny již od malých sérií.

Ceny tamponového tisku najdete v sekci ceníky.

Ukázka reklamních předmětou označených tamponovým tiskem:

Ukázka reklamních předmětů potisklých tampónovým tiskem