Reklamní předměty s potiskem Brno

Reklamní kovové propisky, laser loga zdarmaKOVOVÉ PROPISKY
ZDARMA LASER LOGA
po – pá: 8:00 – 16:30

Začněte psát. Pomůžeme vám hledat...


O nás

Vážení obchodní přátelé,

KATE agency s.r.o. je dovozce, výrobce a dodavatel reklamních a dárkových předmětů, kalendářů, diářů a tištěné reklamy s doménou www.reklamni.predmety.cz.

Vzorkovna reklamních předmětů v sídle firmy KATE agency

V tomto oboru, který se odborně nazývá „Tištěná a 3D reklama“ patří KATE agency ke středně velkým, ale velmi uznávaným dodavatelům a to převážně díky našemu servisu a možnostem, které již u největších gigantů na na trhu není možné nabídnout. Již více než 500 našich stávajících zákazníků zvolilo tuto zlatou střední cestu, která je v obchodě vždy tím nejlepším a nejrozumnějším řešením bez rozdílu o jaký obor se jedná.

Jsme členy mezinárodní asociace dovozců, výrobců a distributorů reklamního zboží PSI, což nám umožňuje spolupráci s významnými světovými výrobci a dodavateli reklamních a dárkových předmětů. Pro přehlednost a spokojenost zákazníků jsou nabídky a zakázky zpracovány v systému SAP, který nám umožňuje kontrolu v jakémkoliv kroku od zaslání nabídky, po potvrzení Vaší objednávky kupní smlouvou až po včasné a správné dodání.

Dodávkové auto KATE agency používané k vlastnímu rozvozu reklamních předmětů

Naší odměnou je i Vaše spokojenost, díky které jsme na trhu již více než 16 let. Za tuto dobu jsme získali řadu kontaktů a zkušeností, máme velké množství stálých obchodních partnerů a dodavatelů v zemích EU jako je Holandsko, Německo, Španělsko, Polsko či asijských zemích jako je Čína, Taiwan, Turecko, kde vyrábíme zboží na míru, které následně smluvním dopravcem dle mezinárodních dodacích podmínek (INCOTERMS 2000) přepravíme až k vám. Veškeré zboží samozřejmě splňuje potřebné náležitosti, zajišťujme jeho proclení, pojištění i dopravu, která je dle druhu zboží a místa odběru kontinentální, letecká nebo námořní.

Naši zaměstnanci vám s Vaší zakázkou rádi poradí a doporučí zda je vhodné vyrábět zboží v Asii a čekat na jeho delší dodání (netýká se zboží s leteckou dopravou jako jsou USB disky, šňůrky na krk aj.) nebo využít obrovských skladových zásob katalogového zboží, které je dostupné do několika dnů.

Stroj na gravírování laserem používaný v KATE agency ke gravírovaní reklamních předmětů

Pro tuto nejčastější variantu máme k dispozici ZDARMA vlastní katalog s nabídkou kompletního sortimentu reklamních předmětů, včetně kalendářů, diářů a s tímto souvisejících služeb. Vlastníme i nejdražší a technologicky nejmodernější technologie brandingu zvanou gravírování laserem.

Gravírování laserem je již 11. rokem naše speciální divize, která se nezabývá jen označením, brandingem reklamních předmětů, ale zabýváme se i průmyslovým značením, značením výrobků, popisových štítků aj. Vzhledem ke složitosti, dostupnosti a velmi vysoké pořizovací ceně této technologie máme v nabídce i gravírování na dodané reklamní zboží.

Věříme, že se vám naše nabídka zalíbí a přejeme vám příjemný výběr.


na spolupráci se těší
team KATE agency s.r.o.

Využijte našich služeb

Sada katalogů reklamních předmětů od firmy KATE agency

 • zdarma náš originální katalog „Reklamní předměty“ a katalog „Kalendáře a diáře“
 • akční nabídky, kde naleznete, mimo výrazné slevy i velmi zajímavé dárky pro vás za Vaši objednávku
 • rádi vás uvítáme v naší vzorkovně nebo přijedeme za vámi
 • zašleme vám k zapůjčení vzorek vybraného zboží
 • používáme nejmodernější tiskové technologie
 • vlastníme i technologii gravírování laserem do kovového, reklamního i průmyslového zboží
 • zboží vám dovezeme v krabicích označených druhem zboží, které obsahuje
 • dodáme vám vybrané zboží kamkoliv v ČR, SK nebo EU
 • pro dodání máme k dispozici vlastní vozový park nebo smluvní přepravce (PPL, Česká Pošta, smluvní autodopravce)
 • více než 90 % zboží bez potisku je k dispozici do 3 pracovních dnů
 • využíváme mimo naše skladové prostory i skladové zásoby našich dodavatelů ze zemí v EU
 • díky tomu pružně reagujeme na velké zakázky s velmi krátkými termíny dodání (3 až 5 pracovních dnů), které při výrobě v Asii není možné splnit
KATE agency

KATE agency s.r.o.

Šumavská 15
602 00 Brno

IČO: 26279312
DIČ: CZ26279312
Sp. zn. C 41502, KS v Brně

tel.: +420 549 210 119
mobil: +420 777 06 08 06
e-mail: info@kate.cz

© 2018 KATE agency s.r.o.